Wesprzyj nas

Dziękujemy za każdą darowiznę i pomoc rzeczową na rzecz naszej działalności. Dzięki nim spełniają się marzenia setek młodych ludzi.  Marzenie o obozie harcerskim, grupie przyjaciół, czynach bohaterskich, których młodzi stają się głównymi aktorami podczas naszych zajęć. Spełniamy też marzenia rodziców, jak to o bezpiecznym środowisku dla ich dzieci.

Gdyby nie Wasze wsparcie nie bylibyśmy w stanie znaleźć nowych wolontariuszy, wyszkolić ich i wspierać w roli szefa. To staje się możliwe. Szczecin, Poznań, Piła, Trójmiasto, Olsztyn, Łomża, Łódź. To kilka przykładów miejsc, gdzie wystartowaliśmy w tym roku z nowymi grupami skautowymi.

Dziękujemy i prosimy o kontynuację. Zaufanie, którym jesteśmy obdarzani przez Was i tysiące rodzin w Polsce, daje nam wielką motywacji do pracy. Chcemy stawać się coraz lepsi. Skaut nigdy nie uważa, że już wszystko osiągnął. Wiemy, że jest nadal mnóstwo dzieci i młodzieży, którzy czekają, aż ktoś zaproponuje im coś wartościowego. Mamy przekonanie, że uczestnictwo w Skautach Europy jest najlepszą propozycją.

Z tego powodu stworzyliśmy Centrum Rozwoju Skautów Europy i dlatego prosimy o wsparcie finansowe naszych działań. Dla dobra polskiej młodzieży.

Będę wdzięczny za stałe comiesięczne lub jednorazowe darowizny na konto Centrum Rozwoju:

08 1090 2590 0000 0001 2308 5675
SHK „Zawisza” FSE
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r nr 14, 02-366 Warszawa
Tytuł przelewu: Darowizna Centrum Rozwoju lub Darowizna Puszcza (wtedy środki zostaną poświęcone w szczególności na cel samodzielnych zastępów)


Z pozdrowieniami,
Błażej Marzoch
Szef Centrum Rozwoju Skautów Europy